Aşağıda en çok sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Eğer sorunuz aşağıda bulunmuyorsa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  • Adres Kuloğlu Mahallesi, Ağa Hamamı Sokak, No: 13/A, 34433, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
  • Telefon +90 507 785 51 85
  • E-posta info@toganoo.com

Cihangir’deki mağazamıza gelebilir ya da internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. Telefonla sipariş vermek için ise 0507 785 51 85’i arayabilir ya da WhatsApp uygulaması üzerinden yazabilirsiniz.

Almak istediğiniz ürünleri seçin ve sepete ekleyin. Daha sonra ekranın sağ üst köşesindeki sepet işaretini tıklayın. Ödeme butonunu tıklayarak ödeme sayfasına gidin. Fatura ve kredi kartı bilgilerinizi girin ve siparişinizi onaylayın.

Sadece kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz.

İyzico altyapısını kullanıyoruz. SSL Sertifikası ile 3D Secure sistemi ile hem alıcı hem satıcı korunur. Kredi kartı ve hassas bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi önlenir.

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderim yapıyoruz.

500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Bu miktarın altındaki gönderiler ise 150 TL olarak ücretlendirilir.

Saat 13.00’ye kadar olan siparişlerinizi aynı iş gününde kargoya verebiliyoruz. Bu saatten sonra verilecek siparişlerin gönderimi ise ertesi gün yapılıyor.

 

Kargonuzu şubeye teslim ettikten sonra, tarafınıza gönderilecek emaildeki Yurtiçi Kargo koduyla takip yapabilirsiniz.

Normal şartlarda 1-3 iş günü arasında kargonuz teslim edilmiş olur. Ancak kargo firmasından kaynaklanabilecek olası gecikmeler için şimdiden özür dileriz.

Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi bizimle iletişime geçerek iptal edebilirsiniz.

 

Maalesef… Kanun gereği gıda ürünlerinin değişim ya da iadesi mümkün değildir. Sadece ürünün ayıplı olması durumunda iade yapılabilir. Bunun için de teslimat sırasında kargo görevlisine tutanak tutturulması gerekmektedir.

Gıda dışı ürünleri ise teslim tarihinden 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bunun için söz konusu ürünün zarar görmemiş olması ve ambalajının açılmamış olması gereklidir.

Çay yapısı gereği kolay bozulmaz, çok uzun yıllar dayanabilir. Ancak zaman içinde tazeliğini ve buna bağlı olarak aromasını kaybedebilir. Çayınızın tazeliğini ve kalitesini korumak için uymanız gereken birkaç basit kural var. Çayınızı serin ve kuru bir yerde, güneş ışığından uzakta tutun. Hava almayan bir kapta tutmanız da son derece önemlidir. Baharat ve kahve gibi yüksek aromalı ürünlerin yanında tutulması da çayın kalitesini düşürebilir.

Tam anlamıyla butik bir işletmeyiz. Klişeleri hiç sevmiyoruz ama önceliğimiz kalite… Stoklarımızdaki çayların büyük çoğunluğu yerinde deneyimlediğimiz veya yerel uzmanlarla çalışarak ulaştığımız çaylar. En kalitelisine ulaşamadığımız çayları ise satmamayı tercih ediyoruz. Bu da bizi rakiplerimizden ayrı bir yere konumlandırıyor.

 

Bize telefon – WhatsApp üzerinden, e-posta ile ya da Instagram’dan mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

instagram: https://www.instagram.com/toganootea/

Telefon- WhatsApp: 0507 785 51 85

E-posta: info@toganoo.com